Jehněčí T-bone steak, na špenátovém lůžku s česnekem a restovanými brambory s tymiánem recept

Top Recepty Jiné maso

Suroviny na recept

6 ks Jehněčí kotlety T-bone steak
čerstvý(nebo mražené)špenát
1 stroužek česneku
brambory
olivový olej
čerstvý(sušený)timián
rozmarýn
sůl
pepř

Postup receptu

  1. Steaky omyjeme, vložíme do mísy spolu s olivovým olejem, rozmarýnem solí, pepřem a necháme cca hodinu marinovat.

  2. Mezi tím si dáme vařit na kolečka nakrájené brambory.

  3. Až budou brambory uvařené, scedíme je a orestujem na pánvi spolu s tymiánem a olivovým olejem dozlatova. Špenát spaříme vařící vodou a scedíme.

  4. Česnek nakrájíme na drobno(můžeme i prolisovat) a na másle krátce osmahnem, ať pustí vůni, přidáme špenát a krátce orestujem. T-bone děláme dohněda zprudka po obou stranách.

  5. Podáváme na špenátu kladený T-bone..


Líbí se vám recept? Sdílejte tento jednoduchý recept!

Top Recepty online - Recepty z kategorie: Jehněčí T-bone steak, na špenátovém lůžku s česnekem a restovanými brambory s tymiánem recept, jednoduchý recept Jehněčí T-bone steak, na špenátovém lůžku s česnekem a restovanými brambory s tymiánem, recept Jehněčí T-bone steak, na špenátovém lůžku s česnekem a restovanými brambory s tymiánem, recept Jehněčí T-bone steak, na špenátovém lůžku s česnekem a restovanými brambory s tymiánem, Jehněčí T-bone steak, na špenátovém lůžku s česnekem a restovanými brambory s tymiánem recept, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, nové recepty, nejlepší recepty, recepty moučníky, jednoduché recepty recepty oběd, top recepty, vaření recepty, nejlepší recepty na oběd, kniha receptů, recepty z masa, zdravé recepty, vaření, toprecepty nové recepty lidl recepty, prima recepty, kaufland recepty, albert recepty, tesco recepty, pohlreich recepty, babicoby dobroty recepty, babicoby dobroty recepty, pro ženy recepty, globus recepty, penny recepty, super recepty, blesk recepty, kuchyne lidlu recepty, roman paulus recepty, billa recepty, nové recepty, vaříme zdravě a chutně, levné recepty, vánoční recepty, velikonoční recepty, letní recepty, zimní recepty, halloween recepty, recepty na dorty, rychlý recept jehněčí, jehněčí t-bone steak, na špenátovém lůžku s česnekem a restovanými brambory s tymiánem, jiné maso, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, prima recepty, pečení, zavařování, receptář apetit recepty