Smažená uzená krkovice s Čedarem, obalená v kukuřičných lupíncích a bramborovo-mrkvová máslová kaše recept

Top Recepty Jiné maso

Suroviny na recept

6 plátků domácí uzené krkovice
3 plátky sýru Čedar
2 vajíčka
mouka
kukuřičné lupínky drcené
olej
sůl
Dále:
1 kg brambor
3 menší mrkve
máslo na 3 prsty
mléko podle potřeby
čerstvou petrželku
něco na ozdobu

Postup receptu

  1. Vajíčka prošleháme se špetkou soli. Na plátek krkovice dáme plátek sýra a opět plátek krkovice.

  2. Do jedné misky nachystáme mouku a do druhé drcené kukuřičné lupínky.

  3. Nachystané plátky obalíme v mouce, vejcích, opět v mouce, vejcích a v lupíncích. Smažíme na rozpáleném oleji do zlatova.

  4. Mezitím uvaříme oloupané, osolené brambory a očistěnou mrkev do měkka. Šlehačem oboje našleháme s přidáním másla a vlažným mlékem do hladka.

  5. Servírujeme bramborovou kaši posypanou nasekanou petrželkou, s usmaženými plátky krkovice, zdobené listy salátu a žlutými cibulkami.


Líbí se vám recept? Sdílejte tento jednoduchý recept!

Top Recepty online - Recepty z kategorie: Smažená uzená krkovice s Čedarem, obalená v kukuřičných lupíncích a bramborovo-mrkvová máslová kaše recept, jednoduchý recept Smažená uzená krkovice s Čedarem, obalená v kukuřičných lupíncích a bramborovo-mrkvová máslová kaše, recept Smažená uzená krkovice s Čedarem, obalená v kukuřičných lupíncích a bramborovo-mrkvová máslová kaše, recept Smažená uzená krkovice s Čedarem, obalená v kukuřičných lupíncích a bramborovo-mrkvová máslová kaše, Smažená uzená krkovice s Čedarem, obalená v kukuřičných lupíncích a bramborovo-mrkvová máslová kaše recept, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, nové recepty, nejlepší recepty, recepty moučníky, jednoduché recepty recepty oběd, top recepty, vaření recepty, nejlepší recepty na oběd, kniha receptů, recepty z masa, zdravé recepty, vaření, toprecepty nové recepty lidl recepty, prima recepty, kaufland recepty, albert recepty, tesco recepty, pohlreich recepty, babicoby dobroty recepty, babicoby dobroty recepty, pro ženy recepty, globus recepty, penny recepty, super recepty, blesk recepty, kuchyne lidlu recepty, roman paulus recepty, billa recepty, nové recepty, vaříme zdravě a chutně, levné recepty, vánoční recepty, velikonoční recepty, letní recepty, zimní recepty, halloween recepty, recepty na dorty, rychlý recept smažená, smažená uzená krkovice s Čedarem, obalená v kukuřičných lupíncích a bramborovo-mrkvová máslová kaše, jiné maso, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, prima recepty, pečení, zavařování, receptář apetit recepty