Těstovinová květina z mašliček, zapečená v jedné pánvi se šunkou, sýrem a zeleninou.. recept

Top Recepty Těstoviny

Suroviny na recept

2-3 hrsti zbylých uvařených těstovin od oběda (těst.mašličky)
olivový olej
2 plátky schwarzwaldské šunky
2 zelené papriky
půlka větší pokrájené cukety
(nebo 2 pokrájené malé nakládačky)
3 vejce
sůl, pepř
jarní cibulka
petrželka
1 KL sojové omáčky
nahrubo nastrouhaný čedar (na posypání)
1 chilli paprička
(kapka sojové omáčky) - není nutné

Postup receptu

  1. Na hlubší pánvi rozehřejeme olej. Přidáme orestovat uvařené těstoviny, přimícháme pokrájenou uzenou šunku a pokrájenou jarní cibulku. Dál vše restujeme. Vmícháme kolečka cukety, pokrájené papriky, zbavené jadřinců, chilli papričku a zamícháme.

  2. Když je zelenina měkká, vše zalijeme rozšlehanými vejci, smíchanými se lžičkou sojové omáčky. Posypeme petrželkou a strouhaným čedarem.


Líbí se vám recept? Sdílejte tento jednoduchý recept!

Top Recepty online - Recepty z kategorie: Těstovinová květina z mašliček, zapečená v jedné pánvi se šunkou, sýrem a zeleninou.. recept, jednoduchý recept Těstovinová květina z mašliček, zapečená v jedné pánvi se šunkou, sýrem a zeleninou.., recept Těstovinová květina z mašliček, zapečená v jedné pánvi se šunkou, sýrem a zeleninou.., recept Těstovinová květina z mašliček, zapečená v jedné pánvi se šunkou, sýrem a zeleninou.., Těstovinová květina z mašliček, zapečená v jedné pánvi se šunkou, sýrem a zeleninou.. recept, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, nové recepty, nejlepší recepty, recepty moučníky, jednoduché recepty recepty oběd, top recepty, vaření recepty, nejlepší recepty na oběd, kniha receptů, recepty z masa, zdravé recepty, vaření, toprecepty nové recepty lidl recepty, prima recepty, kaufland recepty, albert recepty, tesco recepty, pohlreich recepty, babicoby dobroty recepty, babicoby dobroty recepty, pro ženy recepty, globus recepty, penny recepty, super recepty, blesk recepty, kuchyne lidlu recepty, roman paulus recepty, billa recepty, nové recepty, vaříme zdravě a chutně, levné recepty, vánoční recepty, velikonoční recepty, letní recepty, zimní recepty, halloween recepty, recepty na dorty, rychlý recept těstovinová, těstovinová květina z mašliček, zapečená v jedné pánvi se šunkou, sýrem a zeleninou.., těstoviny, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, prima recepty, pečení, zavařování, receptář apetit recepty