Vepřový mozeček na cibulce, se salátem z čínského zelí (Dělená strava podle LK - zvířata) recept

Top Recepty Dietní recepty

Suroviny na recept

velká cibule
250 g vepřových mozečků
5 vajec
olej slunečnicový nebo řepkový
sůl
pepř
půl KL kmínu
Na salát:
čínské zelí (půl malé hlávky)
kapie čerstvá
Cottage 2-4 lžíce
citronová šťáva nebo ocet
sůl
pepř
medovicový med nebo Erythrytol

Postup receptu

  1. Vepřové mozečky opereme, necháme okapat v cedníku. Spařovat a odblaňovat nemusíme. Nakrájíme je na větší kousky a odložíme. Vejce rozklepneme do misky a dáme stranou.

  2. Cibulku pokrájíme a zpěníme na oleji. Až zesklovatí, přidáme mozečky, které posypeme kmínem. Opékáme a stále mícháme. Až mozečky zřídnou a zbělají, přilijeme rozklepnutá vejce a mícháme do zhoustnutí. Dochutíme solí a pepřem.

  3. Salát: Zelí a papriku nakrájíme, přidáme Cottage, zamícháme a zakápneme octem, medem, dosolíme, dopepříme. Promícháme a máme hotovo.


Líbí se vám recept? Sdílejte tento jednoduchý recept!

Top Recepty online - Recepty z kategorie: Vepřový mozeček na cibulce, se salátem z čínského zelí (Dělená strava podle LK - zvířata) recept, jednoduchý recept Vepřový mozeček na cibulce, se salátem z čínského zelí (Dělená strava podle LK - zvířata), recept Vepřový mozeček na cibulce, se salátem z čínského zelí (Dělená strava podle LK - zvířata), recept Vepřový mozeček na cibulce, se salátem z čínského zelí (Dělená strava podle LK - zvířata), Vepřový mozeček na cibulce, se salátem z čínského zelí (Dělená strava podle LK - zvířata) recept, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, nové recepty, nejlepší recepty, recepty moučníky, jednoduché recepty recepty oběd, top recepty, vaření recepty, nejlepší recepty na oběd, kniha receptů, recepty z masa, zdravé recepty, vaření, toprecepty nové recepty lidl recepty, prima recepty, kaufland recepty, albert recepty, tesco recepty, pohlreich recepty, babicoby dobroty recepty, babicoby dobroty recepty, pro ženy recepty, globus recepty, penny recepty, super recepty, blesk recepty, kuchyne lidlu recepty, roman paulus recepty, billa recepty, nové recepty, vaříme zdravě a chutně, levné recepty, vánoční recepty, velikonoční recepty, letní recepty, zimní recepty, halloween recepty, recepty na dorty, rychlý recept vepřový, vepřový mozeček na cibulce, se salátem z čínského zelí (dělená strava podle lk - zvířata), dietní recepty, recepty, recepty online, online recepty, recept, vaření, kuchařka, prima recepty, pečení, zavařování, receptář apetit recepty